A VERTIKAL Group Nyrt. Dombóváron található gyártó üzemébe

Gépkezelő munkatársat keres!

Feladatok, munkák

  • a termék megfelelő csomagolása a csomagolási utasítás szerint

  • a legyártott termékek minőségéért és mennyiségéért felelősséggel tartozik

  • a megszabott terméktípus előírás szerinti utómunkálása

  • munkalap vezetése az elvégzett feladatokról, a legyártott termékekről

  • munkakörnyezet rendben tartása, gépek külső tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség

  • több műszak vállalása

  • fizikai terhelhetőség

  • önálló, precíz és pontos munka végzés

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér

  • kiemelt bérezés

  • hosszútávú munkalehetőség

  • határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár, Kórház utca 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.