A VERTIKAL Group Nyrt. Dombóváron található gyártó üzemébe

Szerszámkarbantartó munkatársat keres!

Feladatok, munkák

  • szerszámkarbantartási feladatok ellátása

  • szerszámok kifogástalan állapotának folyamatos ellenőrzése, az észlelt hibák kijavítása,

  • a szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása, karbantartása és szakszerű használata

  • műanyag fröccsöntő melegcsatornák karbantartása, mechanikai szétszerelése

  • alkatrészek tisztítása, ellenőrzése, összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú iskolai végzettség

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • mechanikai folyamatok, rendszerek működésének ismerése

  • önálló, precíz és pontos munka végzés

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér

  • kiemelt bérezés

  • hosszútávú munkalehetőség

  • határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár, Kórház utca 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.