A VERTIKAL Group Nyrt. Dombóváron található gyártó üzemébe

Színező-Gyorskeverő munkatársat keres!

Feladatok, munkák

  • A receptúrák pontos betartása, az elvégzett feladatok precíz dokumentálása

  • Az előírt keverési sorrend betartása (a gyártmányhoz rendelt keverőedény használata)

  • Az anyaggazdász által kiadott anyagelőkészítési lap, valamint a labor által kiadott termékkísérő lap alapján pontosan kiméri a termék előállításához szükséges anyagokat

  • Gondoskodik az alapanyagok, a pigmentek és a különböző adalékanyagok típusonkénti tárolásáról

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 8 általános végzettség

  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés

  • Több műszak vállalása

  • Fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár, Kórház utca 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.