A VERTIKAL Group Nyrt. Polgárdi irodájába

Bér– és TB ügyintéző

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Be és kiléptetés teljes körű ügyintézése

  • Munkaszerződések elkészítése, személyi anyagok kezelése

  • Állományban lévő munkavállalók bérszámfejtése

  • Szabadságok, távollétek nyilvántartása

  • Letiltások, levonások kezelése

  • Kifizetőhelyi TB ügyintézése

  • Statisztikák, riportok elkészítése

  • Adatszolgáltatások a hatóságok felé

  • Bérfeladások előkészítése a társosztály felé

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • TB- és bérszámfejtő végzettség;

  • Szakterületen szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év);

  • TB ügyintézői gyakorlat;

  • Megbízható MS Office ismeretek;

  • Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete;

  • Pontos, önálló és gyors munkavégzés;

  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.

Előnyt jelent

  • Kifizetőhelyi tapasztalat
  • XL bér ismerete

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés;
  • Kiszámítható, kölcsönösségen alapuló munkahely;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség a munka sokrétűségéből adódóan;
  • Fiatalos környezet, fiatalos munkatársak
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Polgárdi, Batthyány u. 26/B.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.