Folyamatmérnök műanyagipari terület

Dombóvári üzemünkbe

Folyamatmérnököt keresünk
műanyagipari területre

Főbb feladatok

  • gyártmány- és gyártóeszköz dokumentációk (operációs rajzok, műszaki utasítások, folyamatleírások, specifikációk) elkészítése és naprakészen tartása
  • gyártási folyamattervek készítése, meglévő folyamatok optimalizálása és fejlesztése, a gyártási hatékonyság és minőség folyamatos fejlesztése
  • termelési terület munkájának műszaki támogatása
  • próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamatok ellenőrzése
  • termelési eredmények nyomonkövetése, szükséges műszaki fejlesztések kezdeményezése, lebonyolítása
  • javaslattétel új, hatékonyabb technológiák, folyamatok és szerszámok bevezetésére
  • csapatmunkában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök végzettség előnyt jelent
  • legalább 3 év munkatapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások, és 3D tervező szoftverek ismerete (AutoCAD, Solid Works)
  • SAP vállalatirányítási rendszer használatában szerzett jártasság
  • műanyag alkatrészek tervezési, gyártási és mérési ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • KIEMELT BÉREZÉS
  • belépési bónusz (bruttó. 300 000 Ft a 3 hónap próbaidő letelte után)
  • munkába járási vagy lakhatási támogatás
  • céges telefon, laptop
  • színvonalas irodai környezet
  • stabil, biztos munkahelyi háttér
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár,
Kórház utca 7.

Jelentkezés folyamatmérnöknek műanyagipari területen

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.