Fröccsöntőgép/Vákuumformázógép technológus

Dombóvári üzemünkbe

munkatársat keresünk!

Főbb feladatok

  • szerszámátvétel
  • új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása
  • termelés és munkafolyamatok dokumentálása
  • gyártásoptimalizálás
  • szerszámcsere folyamat optimalizálása
  • gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
  • gépbeállítók oktatása és képzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • fröccsöntőgép vagy vákuumformázógép ismerete
  • 1-3 év műanyag fröccsöntés vagy vákuumformázás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • műanyag alapanyagok ismerete
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • KIEMELT BÉREZÉS
  • belépési bónusz (bruttó. 300 000 Ft a 3 hónap próbaidő letelte után)
  • munkába járási vagy lakhatási támogatás
  • tervezhető több műszakos munkarend
  • stabil, biztos munkahelyi háttér
  • munkába járás támogatása
  • ingyenes céges buszjárat (Dombóvár és környéke)

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár,
Kórház utca 7.

Jelentkezés fröccsöntőgép/vákuumformázógép technológus

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.