Műszakvezető

Dombóvári üzemünkbe

Irodavezető

munkatársat keresünk!

Főbb feladatok

  • telephelyi gyártáshoz tartozó számlák kiállítása, számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • kapcsolattartás a könyveléssel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, találkozók szervezése, adminisztrálása
  • kapcsolattartás az üzemeltetéssel, beszerzési feladatok ellátása
  • meetingek szervezése, vezetése
  • irodán belüli események szervezése
  • kisebb projektek menedzselése
  • az iroda adminisztratív területeinek irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent a pénzügyi / gazdasági terület)
  • MS Office programok magabiztos használata
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • proaktív hozzáállás
  • projektmenedzseri szemlélet
  • vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • KIEMELT BÉREZÉS
  • belépési bónusz (bruttó. 300 000 Ft a 3 hónap próbaidő letelte után)
  • munkába járási vagy lakhatási támogatás
  • színvonalas irodai környezet
  • céges telefon, laptop
  • stabil, biztos munkahelyi háttér
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár,
Kórház utca 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.