Logisztikai vezető

Dombóvári üzemünkbe

munkatársat keresünk!

Főbb feladatok

  • logisztikai célok meghatározása, felelősségvállalás a kitűzött célok teljesüléséért
  • termeléstervezés, beszerzés, készletgazdálkodás, raktármenedzsment és szállítmányozás belső folyamatinak operatív részvétű irányítása, felügyelete
  • logisztikai részleg hatékony irányítása
  • folyamatok fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • 1-3 év logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat
  • logisztikai folyamatok ismerete
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office használat
  • logisztikai szakirányú képesítés előnyt jelent
  • vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • KIEMELT BÉREZÉS
  • belépési bónusz (bruttó. 300 000 Ft a 3 hónap próbaidő letelte után)
  • munkába járási vagy lakhatási támogatás
  • céges telefon, laptop
  • színvonalas irodai környezet
  • stabil, biztos munkahelyi háttér
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár,
Kórház utca 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.