A VERTIKAL Group Nyrt. dombóvári telephelyére

HR adminisztrátor

munkatársakat keres.

Főbb feladatok

  • HR-hez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

  • HR dokumentumok, szerződések nyilvántartása, kezelése

  • fizikai munkavállalók toborzása, interjúztatása

  • Interjúk, megbeszélések szervezése

  • beosztások elkészítése, havi koordinálása

  • jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése

  • orvosi alkalmassági vizsgálatok nyomon követése

  • Iroda működésével kapcsolatos egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • alapfokú munkajogi ismeretek
  • minimum 1 év HR területen szerzett tapasztalat adminisztrátori, asszisztensi munkakörben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó szervezési készség
  • precíz, önálló, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, jó csapat
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár, Kórház u. 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod: *
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.