A VERTIKAL Group Nyrt. bővülő csapatába

Ipari műszerész

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • gyártósori gépeket a gyártási előírásoknak megfelelően beállítja,
  • gondoskodik a berendezések üzemszerű működtetéséről,
  • tervszerűen, rendszeres karbantartást végez,
  • szükség esetén azonnali beavatkozást kezdeményez,
  • az automatizált gépsorok biztonságtechnikai elemeinek előírás szerinti állapotát ellenőrzi,
  • hajtómű és hajtástechnikai elem beállításokat ellenőriz, és szükség szerint módosít, meghibásodás esetén
    javítja azt.
  • a meghibásodott alkatrészeket cseréli és beállítja

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakirányú szakképesítés: ipari gépész, gépszerelő, géplakatos, műszerész, finommechanikai műszerész
  • 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Gépkarbantartásban, gépfelújításban, gépbeállításban, gépbeüzemelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • munkába járás támogatás
  • tervezhető több műszakos munkarend
  • határozatlan idejű szerződés
  • stabil, biztos munkahelyi háttér

Munkavégzés helye

7200 Dombóvár,
Kórház u. 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod:
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.