A VERTIKAL Group Nyrt. Budapest XI. kerületi irodájába

Junior könyvelő

munkatársakat keres.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Könyvelésben való aktív közreműködés
    • bejérkező számlák és mellékletei ellenőrzése, könyvelése
    • banki kivonatok, pénztárak egyeztetése, könyvelése
    • elhatárolások és egyéb vegyes tételek könyvelése
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatás összeállításában való közreműködés
  • Éves számviteli beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Könyvelői szakképesítéssel rendelkezel
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályokat ismered
  • Készségszinten használod a Microsoft Office programokat (excel, word, pp)
  • Képes vagy az önálló, tervszerű munkavégzésre, határidők betartására, rendszerszemléletű gondolkodásra
  • Felelősségteljes, proaktív és pontos a munkavégzésed
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Csapatjátékos vagy

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  •  SAP környezetben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot, de ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen dolgozunk Veled

Amit kínálunk

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható karrierút, szakmai fejlődési lehetőség
  • Válság esetén is stabil hátteret biztosítunk
  • Továbbképzések

Munkavégzés helye

Büro Center West irodaház,

1113 Budapest, Nagyszőlős utca

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod: *
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.