A VERTIKAL Group Nyrt. Polgárdiban található központjába

Könyvelő

munkatársakat keres.

Milyen feladatok várnak rád?

  • forint és deviza alapú könyvelés
  • bejövő (készlet) számlák egyeztetése társosztályokkal
  • bankszámlák könyvelése, banki utalások elkészítése és könyvelése naprakész pontossággal
  • számlák és mellékleteik számviteli szempontú ellenőrzése
  • statisztikák és pénzügyi kimutatások készítése
  • számlák rögzítése a könyvelő programban
  • rendszeres és eseti adatszolgáltatás összeállításában való közreműködés
  • szállítói számlák ellenőrzése, egyeztetés, kompenzálások készítése
  • egyenlegközlők kiküldése
  • fizetési meghagyásokkal kapcsolatos egyeztetések a partnerekkel
  • engedményezési szerződések készítése
  • éves számviteli beszámoló, zárszámadás elkészítésében való aktív közreműködés
  • cégek egymás közötti elszámolásainak készítése

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezel
  • Megbízható a táblázatkezelési ismereted
  • Hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot (2-4 év)
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályokat ismered
  • Képes vagy az önálló, tervszerű munkavégzésre, határidők betartására, rendszerszemléletű gondolkodásra
  • Felelősségteljes, proaktív és pontos a munkavégzésed
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képességgel bírsz

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  • SAP környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • izgalmas, felelősségteljes feladatok várnak
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk

Munkavégzés helye

8154 Polgárdi, Batthyány u. 26/B.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod: *
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.