Kábelkonfekcionálással foglalkozó, jászberényi üzemünkbe betanított munkakörbe

Operátor

(betanított munkás) kollégákat keresünk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Betanított munkafolyamatok végrehajtása (gépi és kézi műveletek)
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése
  • Hibás termékek, alkatrészek jelentése

Elvárás

  • Jó kézügyesség,
  • jó látás (akár szemüveggel is) az apró alkatrészekkel végzett munkaműveletek miatt.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  • Hasonló területen, gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Két műszakos munkarend (napi 8 óra: 6-14 és 14-22, a munkaközi szüneteket nem kell ledolgozni).
  • Mt. szerinti bejelentett munkahely, pótlékok, szabadságok. TB kifizetőhely.
  • Útiköltség hozzájárulás NEM jászberényi lakhely esetén.
  • Családias hangulat, modern, tiszta munkakörülmények (teakonyha, étkező, fedett kerékpártároló és dohányzóhely).

Munkavégzés helye

5100 Jászberény, Mester u. 7.

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod: *
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.