A VERTIKAL Group Nyrt. Budapest XI. kerületi irodájába

Senior könyvelő

munkatársakat keres.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
    • mérlegszámlák egyeztetése
    • vegyes könyvelések elkészítése
    • tárgyi eszköz könyvelésbenvaló aktív közreműködés
  • Havi, féléves és éves zárási feladatokban való közreműködés
  • Adóbevallások elkészítés, adó-ellenőrzésekben való aktív közreműködés
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatás összeállításában való közreműködés
  • Éves számviteli beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítéssel és legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Számviteli, adózási jogszabályokat ismered
  • Készségszinten használod a Microsoft Office programokat (excel, word, pp)
  • Képes vagy az önálló, tervszerű munkavégzésre, határidők betartására, rendszerszemléletű gondolkodásra
  • Felelősségteljes, proaktív és pontos a munkavégzésed
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Csapatjátékos vagy

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  • SAP Business One környezetben szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeretek

Amit kínálunk

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható karrierút, szakmai fejlődési lehetőség
  • Válság esetén is stabil hátteret biztosítunk
  • Továbbképzések
  • Modern, jó megközelíthető irodaház

Munkavégzés helye

Büro Center West irodaház,

1113 Budapest, Nagyszőlős utca

+36
Keresés
    Töltsd fel önéletrajzod: *
    Húzd és dobáld be a fájlokat ide Böngészés a fájlok között

    Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.